CCleaner

4.14.1 için Android

4.6

9

Windows'un bakım kralı şimdi Android'de

1.6M

Bu uygulamayı oyla

CCleaner Windows'ta bulabileceğiniz en sık kullanılan ve popüler bakım uygulamalarından birisidir. Şimdi Android cihazlar için masa üstü versiyonunun yaptıklarının aynısını yapmanızı sağlayan resmi bir Piriform uygulaması vardır.

Android için CCleaner masa üstü ikiziniz yaptığı gibi çalışır. Analiz butonuna basın ve birkaç saniye içinde uygulama size ne kadar boş hafızanın kaldığını ve nereden kazanacağınızı söyleyecektir.

Eğer işlemin sürmesini istiyorsanız karar verebilirsiniz ve CCleaner'ın tam olarak neleri temizlediğiniz görebilirsiniz ve tabi ki cihazınızın temizlenip temizlenmemesini son dakikada kadar verebilirsiniz.

Bu fonksiyonlara ek olarak CCleaner size uygulamanın sade ara yüzünden istediğiniz uygulamayı kaldırmanıza izin verir. Ve sonuncu ama önemli olarak Android cihazınızın CPU, RAM, dahili hafıza ve bataryasını nasıl kullandığına göz atabilirsiniz.

CCleaner tıpkı Windows versiyonunun yaptığı gibi Android cihazınızın sağlıklı ve hızlı kalmasını sağlayan mükemmel bir bakım aracıdır.
Gereksinimler

Android 1.6 veya üst sürümü gerektirir.

Uptodown X